Novinky

zpět do rubriky

Benefice Kašparovo taškaření

Zveme Vás na čtvrtý ročník benefice Kašparovo taškaření. Přijďte si pořídit originální tašku a podpořte myšlenku kampaně. Čeká na vás více než 350 parádních kousků nejrůznějších velikostí, tvarů a barev. Navíc budete mít možnost soutěžit o zajímavé ceny.

Kdy:  25. listopadu od 15:00 – 17:00 hodin

Kde: Oblastní galerie Lázně, „na bazéně“

Máme obrovskou radost z reakcí lidí na výzvu, kterou v létě odstartoval čtvrtý ročník benefice Ušij tašku, zaměstnej člověka. Z celé republiky k nám přicházejí originální ručně šité tašky i kabelky. Jedná se o jedinečné kousky, ruční práci nadšených lidí, kteří se zapojují s cílem podpořit myšlenku benefice.

Přijďte a podpořte Centrum Kašpar.

Váš dar pomůže dalším lidem najít práci.

Už 13 let vám pomáháme najít práci, která vás bude bavit. Usilujeme o to, aby mladí, staří i pečující mohli žít a pracovat bez zbytečného stresu a předsudků. Pomáháme vám zvládnout krizovou situaci, ale podpoříme vás i v dlouhodobém procesu změny – v práci, v rodině, při studiu či v osobním životě.

Jsme vašimi průvodci, pomocníky a rádci na cestě k dobré práci.

Letos s novinkou:

Na místě se uskuteční pokus o překonání rekordu a zápis do České knihy rekordů v největším počtu ručně ušitých tašek od nejvíce dárců a dárkyň.

Soutěž o ceny:

Vyhrát může každý, kdo si na benefici pořídí tašku. Získat můžete volné vstupenky do Dinoparku, Muzea Lega, ZOO, Lezecké stěny Šutr, voucher do restaurace Chicago Bar & Grill, knihy z nakladatelství Albatros Media, balíček regionálních potravin z Farmy Jeřmanice, voucer na nákup knih v Knihkupectví Fryč.

Vstup je zdarma.

Těšíme se na Vás!

Atmosféru loňské benefice si připomeňte v reportáži.