Novinky

zpět do rubriky

Benefice Kašparovo taškaření podpořila spravedlivý trh práce.

Cíl benefice Kašparovo taškaření se povedl naplnit i letos.

Oblastní galerie Lázně se v sobotu zaplnila taškami, kterých se nakonec sešlo 499 a vznikl tak nový český rekord v největším počtu ušitých tašek od nejvíce dárců/kyň. Lidé, kteří přišli podpořit spravedlivý trh práce, mezi sebou vybrali 39 050,- Kč. K této částce přičítáme 40 000,-Kč, které věnovala společnost Emerge, a.s. K odpovědnému trhu práce se hlásí také návrháři/ky a firmy, které věnovali tašky do online aukce. Její výtěžek je 11 121,-Kč. Po přičetní dalších darů je výtěžek celé benefice 96 171,-Kč. Děkujeme!

Vlna solidarity a krásných lidských příběhů nás stále nepřestává překvapovat. Lidé chtějí práci, která je bude lidsky i profesně naplňovat, která jim umožní sladit potřeby s péčí o rodinu a své blízké. Každý den se přesvědčujeme, že nabídka volných pracovních míst na Liberecku, se míjí s potřebami lidí, kteří přesto, že pracovat chtějí, stále nosí nálepku „neatraktivní zaměstnanec“.

Moc děkujeme všem lidem, kteří ušili tašky, přišli na benefici, podpořili online aukci. Veliké díky patří moderátorce paní Michaele Foitové. Oblastní galerii Lázně, za poskytnutí nádherných prostor. Děkujeme všem partnerům a dárcům. Byli jste skvělí!

Výtěžek pomůže dalším lidem chodit do práce s úsměvem.

Podívejte se na fotografie a načerpejte pohodovou atmosféru, která provázela benefiční den.