Hledáte práci?

zpět do rubriky

Děti pohlídáme

Po dohodě zajistíme hlídání vašich dětí v době konání kurzu či v průběhu poradenství. Vybavená herna se nachází ve stejné budově, kde aktivity probíhají. Vašim dětem se budou věnovat zkušené a prověřené chůvy Centra Kašpar.

Etický kodex chůvy

Provozní řád herny

Nakoukněte:

Kdo hlídá:

Dagmar Vlková

Vystudovala střední pedagogickou školu, získala osvědčení pro práci na lince důvěry, absolvovala několik zdravotnických kurzů první pomoci, účastnila se školení Fondu ohrožených dětí. Byla 15 let učitelkou v MŠ. Osvojila si 2,5-letého syna, nyní je aktivní babičkou se šesti vnoučaty.

Eva Nestrojilová

Vystudovala střední ekonomickou školu a několik let hrála na klavír. Je matkou dospělého syna a má jedno vnouče. Je stále aktivní sportovkyně, již 30 let je cvičitelkou dětí v lyžařské škole a 20 let cvičí jógu. Navštěvuje přednášky psychologie na Univerzitě třetího věku a kurzy angličtiny.

Janka Gotteltová

Vystudovala střední průmyslovou filmovou školu. Je matka dvou dcer a babička dvou vnuček. Pracovala v mateřské školce a vedla dětský zájmový kroužek. Ráda chodí na procházky do přírody, čte a sleduje filmy, má ráda ruční práce a tráví volný čas se svými vnučkami.

Irena Benešová

Vystudovala střední ekonomickou školu, celý život pracovala v oboru. Je matkou dcery a syna, s rodinou často cestovali a zajímali se o vše nové. Má dvě vnoučata, ráda s nimi tráví volný čas. Je kreativní, s dětmi si rozumí a má pro ně pochopení i trpělivost. Má ráda různorodou práci, děti ji obohacují, ráda pro ně vymýšlí zábavu a objevuje jejich vnímání.

Kristina Švorcová

Vystudovala večerní střední ekonomickou školu a pracovala na administrativních pozicích. Má dospělou dceru a syna, 4 vnoučata a malého pravnoučka. Ve volném čase se jim často věnuje. Má ráda turistiku, knihy a hudbu, hovoří německy a částečně anglicky.

Hlídání pro vaše děti si rezervujte s alespoň dvoudenním předstihem.

Kontakt:

Jana Oršulíková
jana.orsulikova@centrum-kaspar.cz

Tel.: 605 233 964