Hledáte práci?

Právě jste dokončili školu a nevíte co dál? Po mateřské se nemáte kam vrátit? Či jste přišli o zaměstnání jiným způsobem? Nebo ho máte, ale nejste s ním spokojeni a hledáte vhodnější? Ve všech těchto případech může být Centrum Kašpar vaším průvodcem na cestě za novým zaměstnáním. Stačí kontaktovat naši poradkyni a domluvit si první schůzku.

Otevřená poradna

Řešíte zaměstnání? Toužíte po pracovní změně? Nedaří se vám najít práci, která by odpovídala vaší kvalifikaci? Řešíte sladění pracovního a osobního života, nebo diskriminaci na pracovišti? (Pokračování textu…)

Audiovizuální profil

Nový trend mezi metodami oslovování zaměstnavatelů a sebeprezentace. Umožňuje zaměstnavateli získat o vás představu na dálku – online. Patříte-li mezi odvážné experimentátory/ky, kteří mají chuť se na trhu práce odlišit, je pro vás AV profil tou správnou volbou. (Pokračování textu…)

Děti pohlídáme

Po dohodě zajistíme hlídání vašich dětí v době konání kurzu či v průběhu poradenství. Vybavená herna se nachází ve stejné budově, kde aktivity probíhají. Vašim dětem se budou věnovat zkušené a prověřené chůvy Centra Kašpar. (Pokračování textu…)