Tašky 2017

Akce a kampaně pořádáme především proto, že se s vámi chceme potkávat. A nejen neformálně. Chceme se dozvědět o vašich zkušenostech na poli zaměstnanosti, vzdělávání či koordinace pracovních a soukromých rolí. V těch samých oblastech vám na oplátku nabízíme informace také my. V neposlední řadě při našich kampaních nabádáme k solidaritě a vzájemné pomoci.

Benefice Kašparovo taškaření podpořila spravedlivý trh práce.

Cíl benefice Kašparovo taškaření se povedl naplnit i letos.

Oblastní galerie Lázně se v sobotu zaplnila taškami, kterých se nakonec sešlo 499 a vznikl tak nový český rekord v největším počtu ušitých tašek od nejvíce dárců/kyň. Lidé, kteří přišli podpořit spravedlivý trh práce, mezi sebou vybrali 39 050,- Kč. K této částce přičítáme 40 000,-Kč, které věnovala společnost Emerge, a.s. K odpovědnému trhu práce se hlásí také návrháři/ky a firmy, které věnovali tašky do online aukce. Její výtěžek je 11 121,-Kč. Po přičetní dalších darů je výtěžek celé benefice 96 171,-Kč. Děkujeme! (Pokračování textu…)

Aukce TOP tašek

Součástí benefice Ušij tašku, zaměstnej člověka je online aukce TOP tašek od předních českých návrhářů a návrhářek. Aukce startuje 22.11. a končí 29.11. 2017. Máte tak skvělou příležitost pořídit si designový kousek, který do benefice darovala firma Elega, Eggo – Jakub Jarolím, Black Mounatin, Dara Bags a paní Liběna Rochová. (Pokračování textu…)

Benefice Kašparovo taškaření

Zveme Vás na čtvrtý ročník benefice Kašparovo taškaření. Přijďte si pořídit originální tašku a podpořte myšlenku kampaně. Čeká na vás více než 350 parádních kousků nejrůznějších velikostí, tvarů a barev. Navíc budete mít možnost soutěžit o zajímavé ceny.

Kdy:  25. listopadu od 15:00 – 17:00 hodin

Kde: Oblastní galerie Lázně, „na bazéně“

Máme obrovskou radost z reakcí lidí na výzvu, kterou v létě odstartoval čtvrtý ročník benefice Ušij tašku, zaměstnej člověka. Z celé republiky k nám přicházejí originální ručně šité tašky i kabelky. Jedná se o jedinečné kousky, ruční práci nadšených lidí, kteří se zapojují s cílem podpořit myšlenku benefice. (Pokračování textu…)

Ušij tašku, zaměstnej člověka 2017

Benefice pomáhá lidem, kteří přesto, že pracovat chtějí, zaměstnání hledají stále velmi těžko. Na vině bývají bariéry a předsudky zaměstnavatelů, obtížné slaďování práce a rodiny, nízké sebevědomí i různá společenská očekávání od žen i mužů. Kampaní nabádáme k solidaritě a vzájemné pomoci. „Mít práci“ totiž (bohužel) nemusí být stavem definitivním. Jednou pomůžete vy, podruhé Kašpar vám. (Pokračování textu…)