Potřebujete kurz?

Hledáte nové pracovní místo? Chcete na sobě pracovat? Máte chuť osvěžit svoji výuku novými trendy? Potřebujete inspiraci pro další činnost? Jste na správném místě. Stejně jako vy chceme, abyste neinvestovali do zbytečných kurzů a školení. Pomůžeme  vám proto udělat si nejdříve jasno v tom, jaké vzdělávání je pro vás v dané chvíli nejlepší volbou. Hned poté vám otevřeme dveře do naší nabídky.

Než si vyberete kurz

Když dlouho toužíte po změně a pak se pro ni konečně rozhodnete, můžete sklouznout k bezhlavému nakupování kurzů, které vlastně ani nepotřebujete. Třeba jste o ně stáli před nástupem na rodičovskou, ale od té doby se vaše priority ohledně nové práce podstatně změnily. Proto před objednáním kurzu nejprve zjistěte, pro co máte nyní motivaci a předpoklady. (Pokračování textu…)

Rekvalifikační a rozvojové kurzy

Znáte už své silné a slabé stránky a jste ve fázi hledání vhodného kurzu? Nedaří se vám dlouhodobě sehnat práci? Cítíte, že potřebujete zásadní změnu ve svém profesním směřování? Nabízíme vám rekvalifikační a rozvojové kurzy. Ve všech kurzech rozvíjíme otevřené, ale zdravě kritické myšlení. Posilujeme vaše měkké dovednosti a dodáváme potřebné odborné znalosti. (Pokračování textu…)

Pro školní třídy

Připravujete své žáky a žákyně na vstup do světa zaměstnání? Můžeme vám v tomto odpovědném úkolu být oporou. Víme totiž, že vedle vzdělání a odborných dovedností rozhodují dnes při hledání práce také další těžko změřitelné faktory. Načerpejte u nás energii pro vaši další výuku nebo přijďte s celou třídou na některou z našich besed a programů. Nebudete zklamáni.

Odpovědná volba povolání

Do života bez předsudků

 

Kontakt:

Petra Hottmarová
petra.hottmarova@centrum-kaspar.cz
Tel.: 605 233 966