Pracujete a nestíháte?

zpět do rubriky

Zkuste kancelář a dítě pod jednou střechou

Potřebujete v klidu pracovat a doma vám schází pracovní atmosféra či vás domácí prostředí rozptyluje? Potřebujete nastartovat své podnikání bez počátečních investic na vlastní kancelář? Nechcete jednat se svými obchodními partnery doma či v kavárně? Děti vás ruší při práci a nemáte pro ně hlídání?

Nabízíme vám pracovní místo ve sdílené kanceláři v sídle Centra Kašpar. K dispozici vám bude WiFi internet, tiskárna, scanner, vybavená kuchyňka či možnost zapůjčení notebooku. Pro vaše děti je připravena vybavená herna s venkovní oplocenou zahradou. O děti se po celou dobu pobytu postarají vyškolené pečovatelky.

Po dohodě je možné si zarezervovat zasedací místnost s projektorem.


Samozřejmostí je příjemné a přátelské prostředí.
Přijďte se k nám podívat!

Kontakt:
Petra Hottmarová
petra.hottmarova@centrum-kaspar.cz

Tel.: 731 439 967

 

Leták ke stažení

Reference:

„Coworkingové služby Centra Kašpar jsem využívala v loňském roce na podzim. Jsem na rodičovské dovolené, mám dvě holčičky (4,5 roku a 2,5 roku) a pracuji pro svého zaměstnavatele na dohodu o provedení práce doma. Osobně považuji práci z domova na mateřské jako skvělou příležitost, jak zapojit hlavu i jiným způsobem než vymýšlením dětských her a starostí o děti a domácnost. Doporučuji. Ale pokud nemáte možnost hlídání přes den, zbývá vám na práci čas, až když dítka usnou. A po minimálně dvanáctihodinové „směně“ s dětmi se do další „směny“ už moc nechce. A tak jsem hledala efektivnější řešení a našla ho v Centru Kašpar. Ráno jsme přijely, holčičky si krásně 2 – 3 hodiny hrály s hodnými tetami v herně a já jsem si v klidu několik hodin pracovala v kanceláři v patře. Stačí připojení k internetu, židle a stůl a práce mi nádherně odsýpala od ruky. Pro mě opravdu úžasné řešení. Je totiž nesrovnatelné pracovat 2 – 3 hodiny přes den, a nebo v noci. Jsem moc ráda, že tato možnost v Liberci existuje a Centrum Kašpar je zárukou kvality, ochoty a radosti.“ (Štěpánka Bacílková)