Jak se tašky šily, na benefici zhodnotily, v aukci vydražily a lidem posloužily.

Začneme čísly, i když ta nejsou tím nejpodstatnějším na letošním Taškaření. Opět se prolomily rekordy. Připutovalo k nám celkem 558 krásných tašek z různých míst Česka. Na benefici dorazil rekordní počet návštěvníků. A podařilo se dosáhnout na nejvyšší výtěžek v historii kampaně – za prodej tašek na místě to bylo 50.150,- Kč. Spolu s firemním darem společnosti Emerge a sumou z dražby TOP tašek jsme opět na úctyhodných téměř stech tisících korun. Děkujeme vám všem za vaše úsilí a za sdílené přesvědčení, že i malý skutek může pro jiného znamenat velkou věc.

 

 

Taškaření 2018 přineslo však i celou řadu krásných okamžiků, na které budeme v Centru Kašpar dlouho vzpomínat. Nesmírně vlídná, hřejivá a pozitivní atmosféra, kterou jste dokázali v Galerii Lázně vytvořit, je něčím, co každým rokem vnímáme intenzivněji. Nadšení v očích, obdiv a respekt k ruční práci druhých a úsměv na tváři dokonce i během stání ve frontě, to je k vidění málokde. Děkujeme.

Vaše slovní i písemná zpětná vazba, opakovaná účast na akci a náměty do dalších ročníků, to jsou důvody, proč kampaň stále roste a je pro nás závazkem.

TOP taška Lucie Bílé byla novinkou letošní benefice. Do aukce věnovaly svoji kabelku návrhářky značky Black Mounatin, Bagira, Dara Bags i návrhář Pevel Berky. Díky vaší kladné odezvě pro vás i do dalšího roku chystáme novinky v podobě osobností. Nechte se překvapit.

Z výtěžku loňského Taškaření jsme pomáhali po celý rok. Příběhy vybraných pěti žen a mužů jste měli možnost zhlédnout na benefičních plakátech. Desítkám dalších lidí, kteří přicházejí ve složité situaci, umožňujeme nadechnout se ke změně. Nasloucháme, radíme, podporujeme, doprovázíme, školíme, předáváme zkušenosti, píšeme reference, ve firmách argumentujeme ve prospěch motivovaných připravených lidí. A u toho všeho myslíme také na vás, naše dárce. Ještě jednou děkujeme a těšíme se na další setkávání s vámi nejen nad taškami.

Fotografie z benefice najdete zde.

Sdílejte článek s přáteli

Share on facebook
Facebook