Proč měníme logo?

Opouštíme staré logo a představujeme novou vizuální podobu Centra Kašpar. S novým vzhledem přinášíme svěží pohled na profesionální služby poskytované v Libereckém kraji. Organizaci, jejímž cílem je spravedlivý trh práce pro každého. Pro lidi, firmy i instituce.

Logo vzniklo před 14ti lety, kdy Ivana Sulovská spolu s Lenkou Koskovou Třískovou založily Centrum Kašpar. Organizaci, která původně pomáhala rodičům malých dětí s návratem do práce.

Název jsme v počátku odvodily od role, kterou kašpaři historicky zastávali na panských dvorech. S nadhledem a nadsázkou odkrývali to, co bylo na první pohled skryté. Stejně tak i Centrum Kašpar s nadhledem a humorem rozkrývá to, co ve společnosti není na první pohled patrné. Pojmenovává skryté s nadhledem. To si vyžaduje jistou dávku odvahy, která je vedle rozmanitosti a rozvoje naší páteřní hodnotou.

 

Poslání organizace zůstává. Stále pomáháme lidem najít vhodnou práci. Nejde ale pouze o rodiče malých dětí. Služby jsou určeny také lidem vyššího věku, kteří přišli o zaměstnání, nebo potřebují změnu práce v důsledku zdravotního stavu.  Dále realizujeme sociální audity ve firmách, které cíleně budují zdravé firemní klima, nebo řeší ozdravení pracovních vztahů.

Chceme dát vědět dalším lidem, kteří se dostanou na pomyslnou křižovatku a potřebují zjistit, jakým směrem se vydat. Chceme dát vědět firmám a organizacím, že Firemní sociální audit je citlivý nástroj pro vyhodnocení stavu firemních procesů, který dokáže zjistit, co a proč se pokazilo. Jsme zde stále pro vás, v novém kabátě ale se stejnou myšlenkou, odvahou a odhodláním naplňovat naše poslání.

 

Sdílejte článek s přáteli

Share on facebook
Facebook