Kašparovo nejen taškaření 2023

Nebýt lhostejný má smysl

Darem pomáháte dalším lidem najít dobrou práci. A to není málo!

Opakované a pravidelné dary posouvají naši organizaci a umožňují poskytování
profesionálních služeb. Pomáháte tak rozvíjet službu pro další lidi v potřebné kvalitě.

Komu pomáháme?

Pomáháme rodičům dětí nebo osobám ve věku 50+, kteří obtížně hledají vhodné zaměstnání. Často kloubí práci s přetížením v oblasti péče o rodinu. Pečují o děti, stárnoucí rodiče nebo obojí. V důsledku toho nemohou přijmout například směnný provoz, nebo potřebují vstřícnost v uspořádání pracovní doby. Věříme v úspěch každého člověka. Věříme v naše propojené služby, které lidem pomáhají najít tu správnou cestu a porozumět své momentální situaci.

Vyberte si, jak budete pomáhat

Pošlu finanční dar

Po odeslání daru nám napište, pošleme vám potvrzení o daru. Budeme vás moci informovat o využití vašeho daru, posílat vám fotografie a informace.

Zapojím se do kampaně

Potřebujeme právě vás. Darujte peníze, originální tašku, svůj um či materiál. Vaše podpora nás zavazuje a pomáhá nám vyrůst.

Benefice Kašparovo nejen taškaření - 10. ročník

Jubilejní desátý ročník benefice se přestěhoval do překrásných prostor kavárny Pošta, která exklusivně otevřela své brány. V těchto nových prostorách se odehrál další nádherný příběh.

V kavárně Pošta se podařilo vybrat neuvěřitelných 117 080 Kč.

Na prodej bylo více jak 1600 originálních textilních výrobků. Lákadlem byla autorská móda, originální kousky, mikiny, sukně, šaty, které do benefice věnovaly profesionální tvůrkyně.

K celkovému dojmu značně přispěla kavárna Bez konceptu, která pro návštěvníky a návštěvnice po celý den vařila skvělou kávu a připravila neodolatelné občerstvení.

K výtěžku přidáme grant Nadace divoké Husy ve výši 60 000 Kč, výtěžek z prodeje občerstvení Kavárna Bez konceptu a 10 000 Kč dar společnosti Emerge CZ.

Záštitu nad beneficí s finančním příspěvkem převzal Liberecký kraj, pan Jiří Ulvr, díky čemuž jsme mohli vytisknout letáčky a propagovat benefici.

Děkujeme vám všem, kteří jste se zapojili, přispěli, a podpořili nás! Všem dárcům a dárkyním. Dobrovolníkům a dobrovolnicím, kteří odvedli skvělou práci.

Vaše laskavost a štědrost je neskutečná. Děkujeme!  

Jak výtěžek z benefice pomohl paní Jitce čtěte zde.

Správný člověk na správném pracovním místě je cíl, kterého můžeme společně dosáhnout. Děkujeme!

Podpořte BEZPEČnĚ pomocí
aplikace darujme.cz

Správný člověk na správném pracovním místě je cíl, kterého můžeme společně dosáhnout. Děkujeme!

Dárci a partneři

Děkujeme všem idividuálním dárkyním a dárcům

Mediální partneři